Degpunkts pārkāpj CSN (VIDEO)

Posted on 10 December 2009 by iBlog.lv

Optiskais internets


Lūk Jūsu uzmanībai divi video, kuros var redzēt kā Degpunkta automašīna pārkāp ceļu satiksmes noteikumus.

Video ir filmēti 08.11.2009 uz Jūrmalas šosejas ap pulkstens 15.00,  ātrums ar ko traucās sarkanā Degpunkta automašīna ir 120-130 km/h. Kad video autors šo sižetu iesūtīja Degpunktam, viņš saņēma sekojošu atbildi:

Velejos pateikt paldies, par nofilmeto materialu - beidzot kads ir nofilmejis ari mani darbiba. Prieks ari par to, ka Jums bija kadas parmainas dzive un pa celam bija ko darit. ptaiesiba, ja ir interese, var pastavet uz jurmalas šosejas un pafilmet vairak, tur var nokert ari mašinas, kas traucas ar atrumu 160, 170 km/h.
Un vereiz, paldies par video.
Ilgvars.

Lūk arī sodi par ātruma pārsniegšanu:

122.pants. Atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana

Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par divdesmit kilometriem stundā, bet ne vairāk kā par četrdesmit kilometriem stundā -

uzliek naudas sodu līdz piecpadsmit latiem vai atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz laiku no viena mēneša līdz trim mēnešiem.

Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par četrdesmit kilometriem stundā -

uzliek naudas sodu no divdesmit līdz piecdesmit latiem vai atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz laiku no trim līdz sešiem mēnešiem.

Divas dienas vēlāk, 10.novembrī parādījās jauna CSDD kampaņa - Ātrums! Paralēles starp šiem notikumiem nevajadzētu vilkt, bet paskatīsimies klipiņu:

Būsim uzmanīgi un saudzēsim sevi.

Lai tā nenotiktu

11 komentāri

 1. @RonaldsVilcins Says:

  Vot beidzot arī pa šiem kāds materiāls!! Tas raidījums vienkārši kretinē ārā un sevišķi vadītāji!!

 2. Zandis Says:

  Tas ir kaut kas apbrīnojams. Tu te citē nevis administratīvo pārkāpumu kodeksu, bet gan kaut kādus vēsturiskus šī dokumenta grozījumus (kuri pēctam vēl 100 reizes ir grozīti). :D

  http://csdd.lv/documents/normativiedokumenti/likumi/jaunais_apk.pdf
  Pa manam tas sanāk 60 lati un ja vēl tas nebija fotoradars, tad 4 soda punkti laikam.

 3. Māriņš Štāls Says:

  Man slinkums meklēt satiksmes noteikumos, bet domāju, ka tehnisko apskati ar tādu plaisu logā kā tev, iziet nevarēs. Turklāt tu pats brauc ar šo ātrumu.
  Savukārt man vienu dienu bija numurs aizķepis ar zemēm (es laicīgi atdzīstos, lai pēc tam nebūtu arī man jāklausās, ka “..baļķi savā acī neredzu”).

 4. Krish Says:

  Protams, mārtiņ, ka filmētājs pārkāpa CSN, lai varētu uzfilmēt, bet ne par to ir stāsts. Stāsts ir par to, ka Degpunkts, kas māca visiem dzīvot un sauc visus par pārgalvjiem un potenciālajiem noziedzniekiem, aizkadrā ir ne par matu labāks! ;)

  Ilgvara atbilde tiešām smieklīga - nevis atzīst kļūdu, bet ar pirkstu uz citiem rāda. Tik pat labi jau ēterā ar var stāstīt par kārtējo pārgalvi un beigās piebilst: “Bet citi jau ar tā dara”. Lišķis ibio

 5. Krish Says:

  Kā tur bij tā devīze? Mēs rādam, lai tas vairs neatkārtotos?

 6. Krist2ps Says:

  Atradis par ko piesieties. Tad nu interesants jautājums būtu- uz cik iBlog autors pats pārkāpj šos noteikumus? :)

 7. iBlog.lv Says:

  Krist2p, izlasi vēlreiz tekstu, nekur nav minēts, ka tie video ir mani….

 8. manju davai Says:

  ja, fantastiski, jums tik tiešām darīt vispār nav ko.. super, jūtos gandarīts, ka ieraudzīju, ka degpunkta pārkāpj nedaudz ātrumu.. stulbums pilnīgais!

 9. janka kristaps kaspars Says:

  Galvenais ka resnais pacāns raidījumā saka ka vajag saglabāt savu un ciu dzīvības un ievērot likumus. Bet realitātē normālas mašinas var braukt līdz ~150 km/h. tikai uz Latvijas šosejām zīmes saliktas ka notirk remontdarbi un zīme 70.

 10. Juris Says:

  tu, tas filmētāj, jau pats pārkāp noteikumus, dubultā. to ka visi brauc ātrāk ,nekā atļauts nav nekāds jaunums. bet tu pie tam vēl filmē, kas ir daudz bīstamāk, nekā runāt pa mobilo…

 11. gowkin Says:

  ja nu tu brauci 120 km/h un esi panacis Degpunkta automasinu, tas nozime ka vinja masina brauca lenak par tevim, tu seko savam atrumam un rupeies par sevim, veselak busi.

Komentēt rakstu

Advertise Here
Advertise Here

Translator

Latvian flagItalian flagPortuguese flagEnglish flagGerman flagFrench flagSpanish flagRussian flag
Greek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroat flagDanish flagFinnish flagPolish flag
Rumanian flagNorwegian flagSwedish flagHebrew flagIndonesian flagLithuanian flagSlovenian flagUkrainian flag
By N2H

Aptauja

Vai uzskatat, ka 9. maija pulcēšanā Uzvaras parkā ir vajadzīga?

View Results

Loading ... Loading ...